Pensjonat przy stoku

Start


Polecam przytulny pensjonat przy stoku w czeskich Karkonoszach. Obiekt zlokalizowany jest przy stoku narciarskim ok.200m (dojście terenem prywatnym) oraz w pobliżu tras motocrossowych.

Do zaoferowania Panstwu mamy dwa niezależne apartamenty: pierwszy z nich składający się z pokoju wypoczynkowego + kuchnia + łazienka (wanna i kabina prysznicowa) + 2 sypialnie (łóżko 1x2 osobowe i 2x1osobowe). Drugi apartament sklada sie z kuchni + jadalnia, pokój wypoczynkowy z kominkiem, łazienka (kabina prysznicowa), toaleta, 4 sypialnie (1x2osobowa, 3x4osobowa) z wyjsciem na patio. Apartamenty są w pełni wyposażone w sprzęt AGD i RTV z dostępem do internetu. Na posesji możliwość ustawienia namiotu lub przyczepy campingowej w okresie letnim. Całoroczna możliwość korzystania z Ruskiej Bani na świeżym powietrzu oraz dla milośników biesiady proponujemy ognisko. Możliwość rezerwacji ze śniadaniem w menu - tylko swojskie produkty. Jesteśmy otwarci na wszystkich Gości, również tych z pupilami (po wcześniejszym uzgodnieniu). Dzieci w wieku 0-1 rok GRATIS!!!

Rozmawiamy w języku polskim, niemieckim, angielskim, holenderskim.

ZAPRASZAMY W CZESKIE KARKONOSZE!!!

Czeskie atrakcje turystyczne, stok narciarski, trasy motocrosowe, basen odkryty, Trutnov, bobslej pod Śnieżką, bunkry Stachelberg, Golf Club, Śnieżka oraz granica Państwa Polskiego.

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Pensjonat przy stoku